Hakkımızda

Hakkımızda

2009 yılında kurulan Atlantik Dekor 10 yılı aşkın süreden gelen tecrübesi ile birleşerek siz müşterilerimize profesyonel anlamda gerek teknik kadrosu gerekse uygulama ekipleri ile İstanbul’da hizmet vermektedir. Türkiye’nin birçok yerine birçok konuda katkı sağlamış olan firmamızı ve dekoratif doğal taş çeşitlerimizi yakından tanımak için sizleri İstanbul Sancaktepe’de showroomumuza bekleriz.

Traverten cephede ve zeminde rahatlıkla kullanılabileceği gibi bütün aksesuar ve tamamlayıcı öğelerde de renk seçenekleri ile birlikte farklı konseptler yaratarak tercih edebileceğiniz bir üründür. Dokusu ve renkleri sayesinde yaşam alanlarınızdaki diğer malzemeler ve renklerle olan başarılı uyumu traverteni tercih etmenizde bir diğer unsurdur.

Genel yaşamda kullanımınıza yönelik estetik, yenilikçi, farklı ve kaliteli ürünler üreterek, akla ilk gelen dünya standartlarında bir marka olmaktır.
Harvey D. George
Founder of Antik Dekor
0
Metre² Tuğla
0
Kurumsal Proje
0 +
Ev Projesi
0
Showroom

Geçmişten Gelen Doğal Ve Dekoratif Dokular İÇ CEPHE VE DIŞ CEPHELERDE’Kİ Güzelliğe vurgu yaparak Tasarımlarımızı, Modellerimizi Ortaya Çıkarmaktayız.

Kullandığımız Özel Renkler, Özel Dokular ve Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda özenle oluşturulan modellerimiz ile müşteri isteği ve ANTİKTAŞ tecrübesi doğrultusunda Mekanlara Estetik-Doğal Görünüm kazandırmak için  çalışmaktayız.

ANTİKTAŞ Markamızla 500 `e yakın İç Cephe ve Dış Cephe Ürunlerimizle Tüm Türkiye ve Yurtdışı Pazarlarına Ürün Satışı yapmaktayız amacımız Daima Yenilikçi bir Çizgide ilerlemektir. 

Doğadan İlham Aldık

Doğadan aldığımız ilhamla çıktığımız bu yolda Üretimden gelen gücümüzü birleştirip en iyi fiyat ve kaliteli ürün çeşitliliğini birleştirip doğal dekoratif seçenekleri sizlerle buluşturuyoruz.

 
Huge Selection

Sagittis enim, auctor ultrices dui etiam viverra nulla.

Low Price Everyday

Tincidunt sed eget nunc tellus viverra sapien massa cursus.

Same Day Delivery

Pretium, tempus ultricies lacus eleifend scelerisque sem.

ANTİKTAŞ

en iyi fiyat ve kalite