Ürünler

Ürünler

Antik Taş Yapı ürünleri, gerçek taş dokusuna birebir uyumlu olması için uzun yıllar süren özel çalışmalar sonucunda üretilmektedir. 2014 yılından itibaren üretim yapan firmamızın kültür taşları ve tuğlaları, bugün hemen her iklim koşulunda sınanmıştır. ISO 9001:2015 standartları ile üretilen Antik Taş dekoratif kaplama taş ve kaplama tuğla ürünleri 15 yıl ürün garantisi vermektedir.

Yapıların dekorlarında kullanılan ve mimari açıdan daha şık görünmesini sağlayan taş yapılarda kullanılan malzemeye kültür tuğlası denir. Bu taşlar geçmişten günümüze gelinceye kadar birçok yapıda kullanılmış ve kullanılmaya devam etmiştir.

Kültür taşı günümüzde ise dış ve iç cephelerde eski doğal görünümü yansıtmak için yapılan ve doğal olanı birebir yansıtan fakat içerisinde çimento, kum ve renklendirici katkılar bulundurularak yapılan bir malzemedir.

Antik tuğla kaplama, eve ya da iş yerine eskitilmiş bir duvar havası vererek oldukça tarz durmaktadır. Bulunduğu ortamın havasını hemen değiştirebilen bu tuğlalar iş yerlerinin gözde dekorasyon taktiklerinden birini oluşturmaktadır.

Klinker tuğla, düşük gözenekli bir yapıya sahip olup, su emme ve don potansiyeli bakımından yüksek dirençli bir tuğla çeşididir. Natural toprağın işlenmesiyle meydana gelen klinker tuğlalar yüksek ateşte pişirilir. Böylece pres kaplama klinker tuğlası oluşur.

Patlatma taş, taş ocaklarından kütleler halinde çıkarılan ham doğal taşların fabrikalarda belirli ölçülerde kesilerek yüzeylerinin taşlanmasından dolayı meydana çıkan ve yaygın bir şekilde dekoratif amaçlı olarak kullanılan bir doğaltaştır.

 
BÜLTENİMİZE ABONE OLUN

son Çıkan Ürünlerden Haberdar Olun & Özel Fiyatlar Alın

Cras interdum lectus velit nibh senectus fringilla ut.